Yhteystiedot

Your Title Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Pietarsaaren Saalem-seurakunta

Jaakonkatu 25 68600 Pietarsaari Puhelin: 06 7231715 Sähköposti: info(at)pietarsaarensaalem.fi Y-tunnus: 9109814-5   Rekisteri- ja tietosuojaseloste

Yhteydenottolomake

Yhteydenotto

7 + 1 =

Työntekijät ja vastuuhenkilöt

Tuomas Vuorinen

Tuomas Vuorinen

Pastori

Puhelin: 044-504 8425 Sähköposti: tuomas.vuorinen@pietarsaarensaalem.fi

Lapsityö

Pyhäkoulu Karoliina Vuorinen 044-507 2109 Jeppis Jippii Elina Ruf-Pitkäkangas (tiedotusvastaava) 040-574 9861 Sählykerho Kimmo Uusitalo 044-378 8752 kimmo.uusitalo@pietarsaarensaalem.fi

Nuorisotyö

Hanna ja Markus Lehtinen 050-380 0837 Markus markus.lehtinen@pietarsaarensaalem.fi

Lähetystyön yhdyshenkilö

Matti Tervaskangas Porvarinmäentie 2 c 13 68620 Pietarsaari 050-545 8091 matti.tervaskangas@pietarsaarensaalem.fi

Diakonia

Diakonian yhteystiedot Diakoniatyön koordinaattori: Kaija Pöllänen p. 044-5012109 Email: kaija.pollanen2@gmail.com

Radiotyö ja koulutyö

Terho Hiltunen 040-526 7255 terho.hiltunen@pietarsaarensaalem.fi

Vankilatyö

Aviopari Martti Stenbacka ja Merja Mäyrä 0400-860586 Martti 040-8104374 Merja jannu.huoleton@jippii.fi

Hallitus ja vanhimmisto

Seurakunnan hallitus

Kimmo Uusitalo (pj.) 044-378 8752 kimmo.uusitalo@pietarsaarensaalem.fi Matti Tervaskangas (vpj.) 050-545 8091 matti.tervaskangas@pietarsaarensaalem.fi Birgitta Kaipio 040-571 9412 birgitta.kaipio@pietarsaarensaalem.fi Esa Ojajärvi
Marjukka Pariyar (siht.) 050-346 5478 marjukka.pariyar@pietarsaarensaalem.fi Ensio Kaipio 0400-959 250 ensio.kaipio@multi.fi Veijo Vainio 050-376 3148

Seurakunnan vanhimmisto

Tuomas Vuorinen (pj.) 044-504 8425 tuomas.vuorinen@pietarsaarensaalem.fi Matti Tervaskangas 050-545 8091 matti.tervaskangas@pietarsaarensaalem.fi Matti Ryynänen 050-430 3612
Kimmo Uusitalo (siht.) 044-378 8752 kimmo.uusitalo@pietarsaarensaalem.fi Markus Lehtinen 050-380 0837 markus.lehtinen@pietarsaarensaalem.fi

Lähetystyöntekijät

Tauno ja Marja Toukola

Tauno ja Marja Toukola

Lähetystyöntekijät

Yhteystiedot: Tauno: +356 79540412 Marja: +356 79540411 Lankapuhelin: +356 21316156 tauno.toukola(at)fida.info marja_toukola(at)hotmail.com
Airi Tuomi

Airi Tuomi

Lähetystyöntekijä

Yhteystiedot: Airi Tuomi P.O. Box 532 Awasa ETHIOPIA Puhelin: +995 3382 00018

Anne Uusitalo, Ranska

Anne Uusitalo, Ranska

Lähetystyöntekijä

Minna Ahlvik

Minna Ahlvik

Teltantekijä

Kirjautuminen

Kirjaudu sivustolle

Kirjaudu Pietarsaaren Saalemin sivustolle ylläpitoa varten.